Про нас

ENJOY

Для тих, хто любить подорожі

Наш слоган: “не турист, а мандрівник”. Ми проти стандартного відпочинку, банальних екскурсій, завчених маршрутів та відпустки один раз на рік вже вдесяте в одному й тому самому готелі. Ми за те, щоб ви влаштовували собі зимівлі в інших країнах та вікенди у нових містах. Щоб під час подорожей відчували себе like a local, знаходили нових друзів, вчились ремеслам, готували місцеві страви. І ми створили цей проєкт, аби кожна ваша мандрівка була особливою та наповненою змістом.

Для тих, хто любить життя

Нам подобається цитата Хорхе Луїса Борхеса: «Я – це всі письменники, яких я читав, усі люди, яких я зустрічав, усі жінки, яких я любив і всі міста, у яких я був». І ми хочемо, щоб разом з нами ви досліджували неймовірні цікаві історії та кожного разу відкривали для себе щось нове.

Для тих, хто любить Україну

Наш спеціальний розділ на сайті – ДНК України. Бо ми з України. Бо ми дуже сильно любимо нашу країну і хочемо, щоб про її круті місця, неймовірних людей, традиції та культуру знали скрізь. Тому приєднуйтесь до нас та дізнавайтесь більше про маршрути Україною і цікаві локації, про наших винахідників, митців, спортсменів, кухарів, яких мають знати в усьому світі, про наші красиві та глибокі традиції, які роблять українців саме такими, як ми є. Про нашу історію і сьогодення, про наші плани та мрії.
Гайда досліджувати разом?

null

Ольга Белей

культивує сенси

Наша маленька, але улюблена команда

null

Вікторія Ращенко

поєднує слова та зображення у цукерочку
null

Влад Ряшенцев

лагодить все, що ми зламали
null

Ліля Прядко

знається на ідеальних візуалах
null

Леся Климюк

робить нас відомими

Любимо читати ваші листи